VENTURA ELVIS 80

137.600 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H24525331 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Стакло

Водоотпорност

Пол