TISSOT SEASTAR 1000

32.800 ден

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1204171105101 Категорија:
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол

TISSOT SEASTAR 1000 POWERMATIC 80
TISSOT SEASTAR 1000
32.800 ден

1 на залиха