TISSOT CARSON PREMIUM AUTOMATIC LADY

39.400 ден

Додади во листа на желбиДодади за споредба
SKU: T1222071103100 Категорија:
Материјал на ремче

Материјал на куќиште

Дијаметар

Механизам

Водоотпорност

Пол

Стакло

TISSOT CARSON PREMIUM AUTOMATIC LADY
39.400 ден