T WAVE

23.600 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0232102211300 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол