T-RACE

38.100 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1414171104100 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Механизам

Стакло

Пол

Водоотпорност