SWATCH X TATE GALLERY | BOURGEOIS’S SPIRALS

6.600 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOZ364 Категорија: Таг

Kолекцијата Swatch x Tate е избор на ремек-дела, инспирирани од уметници познати туркање на границите, иновативноста и позитивната провокација.

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност