STAR PARTY

3.000 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FBNP215 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, , ,

Водоотпорност