STAIN SHEEN

13.200 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: YVG410 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност

Стакло