SPIRIT

170.700 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.410.4.63.6 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност