SPEEDMASTER RACING 44.25

621.300 денари

Хронограф, Тахиметар, Хронометар, Датум, Мала секунда

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 32932445101001 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол