SOFT PURPLE

2.700 денари

Phase Out Assisted

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: FPSP016 Категорија: Таг
Брендови: Flik Flak
Familie

POWER TIME TEXTILE

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол

,