SIDERAL POWERMATIC 80

66.800 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1454079705700 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност