SEAMASTER AQUA TERRA 43

652.000 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 22012432203001 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност