SEAMASTER 300 CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 41 MM

382.800 ден

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 23430412101001 Категорија:
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол

SEAMASTER 300 CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 41 MM
SEAMASTER 300 CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 41 MM
382.800 ден

1 на залиха