RECORD

165.900 денари

Watch Longines Record collection L2.320.5.11.7

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.320.5.11.7 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Familie

  Record collection

  Дијаметар

  Механизам

  Стакло

  Материјал на куќиште

  Материјал на ремче

  Водоотпорност

  Пол