PRIMALUNA

94.400 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L8.115.4.92.6 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност