PRIMA LUNA

239.600 ден

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L8.115.5.61.7 Категорија:
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност

PRIMA LUNA
239.600 ден

На залиха