DE VILLE PRESTIGE 32,7

283.800 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 42410332053001 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Дијаметар

Стакло

Механизам

Водоотпорност

Пол