PRESENCE

94.400 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.921.4.52.6 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност