PRESENCE

63.800 денари

Watch Longines PrГ©sence L4.322.4.11.2

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.322.4.11.2 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Familie

PrГ©sence

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол