PRESENCE

79.800 денари

Watch Longines PrГ©sence L4.922.2.11.2

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.922.2.11.2 Категорија: Таг
Familie

PrГ©sence

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол