PRESENCE

94.400 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.322.1.12.7 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност