PRESENCE

87.200 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.322.4.12.6 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност