PR100

35.500 денари

PR100/LR/CHRQ/BICO/SILVER DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1019172203100 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 139 g
Димензии 38 × 38 × 10,5 mm
Familie

PR 100 Classic

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол