PORTO

27.600 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1281091604200 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол