PINK TASTE

7.600 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SO27B113 Категорија: Таг
Брендови: Swatch
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол