ODACI-T

34.400 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1332103605600 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност