NETURAL

7.300 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: YSS323G Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол