SPEEDMASTER MOONPHASE 44,3

751.700 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 30433445201001 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Механизам

Пол

Водоотпорност