MONTBLANC 41MM

203.700 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 129373 Категорија: Таг
Брендови: Montblanc
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол