MONACO

536.300 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: CBL2113.BA0644 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Водоотпорност

Стакло

Пол