MASTER COLLECTION Moonphase

290.400 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.409.5.89.7 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Дијаметар

Механизам

Водоотпорност

Пол