MASTER COLLECTION

185.200 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.919.4.78.6 Категорија: Таг
Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност