MARINETTE

2.700 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FPNP095 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

,

Водоотпорност