LOVELY

20.000 ден

LOVELY/SLS/Q/YEL/SILVER DIAL

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0581093303100 Категорија:
Тежина 28 g
Димензии 20 × 20 × 7.1 mm
Колекција

Familie

Tissot Lovely

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Калибар на Механизам

Боја

Сребрен

Бројчаник

Водоотпорност

Пол

LOVELY
LOVELY
20.000 ден

1 на залиха