DOLCEVITA

76.600 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L5.255.4.71.2 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол