DOLCEVITA

98.100 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L5.512.4.71.7 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Стакло

Механизам

Пол

Дијаметар

Водоотпорност