LITTLESTEEL

7.000 денари

Phase Out Standard

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: YSS331G Категорија: Таг
Брендови: Swatch
Familie

IRONY

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол