LEVEL MILKY

3.700 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FCSP124 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

,

Водоотпорност