LA GRANDE CLASSIQUE

79.900 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.512.4.11.6 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол