LA GRANDE CLASSIQUE

99.600 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.918.4.51.2 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Водоотпорност

Пол