LA GRANDE CLASSIQUE

98.100 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.512.4.70.6 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност