LA GRANDE CLASSIQUE

101.700 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.512.4.77.6 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност