LA GRANDE CLASSIQUE

90.800 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.209.1.92.7 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност