KHAKI FIELD

42.500 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H69449861 Категорија: Таг
Брендови: Hamilton
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол