KHAKI AVIATION

101.300 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H76715540 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Водоотпорност

Механизам

Стакло

Пол