JAZZMASTER SEAVIEW DAY DATE

50.500 денари

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H37551141 Категорија: Таг
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Дијаметар

  Материјал на ремче

  Стакло

  Материјал на куќиште

  Механизам

  Пол

  Водоотпорност