JAZZMASTER PERFORMER

78.100 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H36105150 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол