AMERICAN CLASSIC INTRA-MATIC

150.700 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H38429130 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност