HYDROCONQUEST

76.300 денари

Watch Longines HydroConquest L3.730.4.56.6

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.730.4.56.6 Категорија: Таг
Familie

HydroConquest

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол